Fandom

Blog Wiki

Comments2

Hej

Siema jestem Kamila oto mój blog .Kocham śpiewać i interesuje się sportem. Mam psa którego bardzo kocham, to jest suczka i wabi się Sara jest  fajną i sweet psinką. Pewnie każdy się cieszy z wakacji, tylko szkoda że już mijają . Za to mamy fajną klase ,tylko jest nas 16. Wszyscy się nawzajem kolegujemy .. Na fejsie każdego przyjme nazywam się Camila Konewecka..A kto z was pisze  pamiętnik ? Moim zdaniem  to fajna sprawa . Czy spotkaliście się kiedyś z PRAWDZIWĄ przyjaźnią? { ktoś miły, wierny , szczery . zachowa sekret i ma cię za przyjaciółke]   Nie które osoby  udostępniają że to BFF a tak naprawde to za pare dni ta osoba kogoś zrani . Najpierw lepiej kogoś przetestować a potem pisać . Tak samo to jest z miłością . jeżeli dziewczyna  paczy tylko na urode, a nie to co jest w środku to skąd ma wiedzieć że to jest ten jedyny? Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć czytaj  mojego bloga. Codziennie dodaje posty. Do jutra!

Webcam-toy-foto4 (1)
10419985 1605691696340775 8453450400286547425 n

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki